Pisarskie podsumowanie 2023 roku 😊

♀️ Największa sprawa to antologia Wenus, z opowiadaniem „Przyciąganie Wenus”. Fajna antologia w twardej okładce, dużo dobrych opowiadań sekcji literackiej KSF.
📘 Kolejna rzecz, która się udała, to publikacja antologii Ekstrakty, zawierająca teksty do 300 znaków. Czekałem na jaj wydanie od lat, ale w końcu się udało. Jest tam mój tekst Ylm. Do ściągnięcia za darmo ze strony wydawnictwa Fantazmaty.
🎨 Kolejna publikacja sprzed lat to drugie wydanie albumu „Barbara Mróz — bez meldunku” z opowiadaniami Sekcji literackiej ŚKF.
📻 Opowiadanie „Spłacony dług” doczekało się wersji audio dostępnej na stronie ➡️ bookradio . pl – kliknij „Podcasty” na czerwonej belce, a potem „Rubieże Rzeczywistości 2 czyta Reda Haddad” i tam jest „Spłacony dług” pod numerem 21. Lub poczytaj w papierowej antologii „Rubieże Rzeczywistości 2”
✍🏻 Udało się też zrobić plan powieści i napisać jakąś połowę pierwszej wersji tekstu.
🐉 Miałem też przyjemność wystąpić na konwencie Imladris w Krakowie, w dwóch punktach programu, wraz z członkami Sekcji KSF.
🏆 A jak już jesteśmy przy Sekcji Literackiej KSF – Paweł Majka, ojciec założyciel, dostał nagrodę Śląkfa w kategorii Fan Roku, za jej dzielne wieloletnie prowadzenie, no i mu się należało jak cholera. Brawo.
A ja prawie zostałem nominowany do Zajdla 😉 za opowiadanie „Jedyne skuteczne rozwiązanie” – wiem, że są osoby, które na nie głosowały, i serdeczni im dziękuje 😊 . Opowiadanie można przeczytać gratis w magazynie 🪶 Biały Kruk, wydane specjalne 2022.
A ja ograniczam aktywność na social mediach i wracam do pisania – dokończę opowiadanie i piszę dalej powieść 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *